O Bagydesign

Šití bylo součástí mého života od dětství, kdy u nás doma neustále drnčel šicí stroj mé maminky. Při studiu na střední škole jsem si šila výhradně pro sebe, především oblečení a různé tašky. Během vysoké školy po ní šití ustoupilo cestování a poznávání velkého světa. Vrátilo se ke mně až při mateřské dovolené v roce 2012, kdy jsem se pustila nejprve do menších projektů zaměřených zejména na děti a poté do věcí, které usnadní život a organizaci v pětičlenné domácnosti. V roce 2016 jsem se se svými výrobky vydala na podnikatelskou cestu a nabídla je dalším lidem.

Naplňuje mě přinášet do domácností a lidem bavlnu a len v podobě užitečných věcí. Nejdříve jsem do těchto přírodních materiálů začala oblékat pečivo, pak ovoce a zeleninu. postupně jsem připravila pratelné koše na tříděný odpad, abych snížila nejen doma počet mikrotenu. Mezitím jsem začala tvořit kabelky, nákupní tašky, penály pro homeopatika a obaly na mé zamilované knížky.

Dnes pravidelně prodávám své výrobky nejen svým stálým i novým zákazníkům, ale jsem pravidelnou účastnicí prestižního Dyzajn Marketu a dalších akcí podporující design a filosofii ZERO WASTE.

Ing. Michaela Kubešová
zakladatelka značky BAGY

www.bagydesign.cz


Kdo jsem

    Michaela Kubešová
    Michaela Kubešová
    Zakladatelka značky Bagy a maminka tří dětí
Jarní kolekce
Naše nové produkty z jarní kolekce

Co u nás najdete

Nápady a návrhy

Inspirují mě materiály, které mám k dispozici. A také to, co se mi v životě přihodí: nejdřív sama u sebe hledám odpovědi na otázky po opakovaném využívání věcí a materiálů, třídění hraček a výtvarných potřeb. Na otázky jako jaká je užitná hodnota věcí, skutečná potřeba a jí odpovídající spotřeba, význam a smysl toho, co děláme a máme.

Co mě baví

Baví mě vymýšlet další textilní doplňky do domácnosti i na cesty, jako jsou ubrusy, polštáře, praktické kapsáře do dětských pokojů, textilní koše, organizéry, sáčky na nákup ve stylu zero waste, dekorace ze zbytků látek a látek, kterých si doma dlouho nikdo nevšímal.

Zero Waste

Snažím se o život bez zbytečného odpadu a recyklaci materiálů.

Kvalita

Pro výrobu používám kvalitní textilie, polyester a dřevo.