Příběh Bagydesign

„Ráda vytvářím módu pro každodenní věci!“

Šití bylo součástí mého života od dětství, kdy u nás doma neustále drnčel šicí stroj mé maminky. Při studiu na střední škole jsem si šila výhradně pro sebe, především oblečení a různé tašky. Během studia na Vysoké škole ekonomické v Praze šití ustoupilo a nahradilo je cestování a poznávání velkého světa. Vrátilo se ke mně až při mateřské dovolené v roce 2012, kdy jsem se pustila nejprve do menších projektů zaměřených zejména na děti a poté do věcí, které usnadní život a organizaci v pětičlenné domácnosti. V roce 2016 jsem se se svými výrobky vydala na podnikatelskou cestu a nabídla je dalším lidem, abych mohla postupně vybudovat rodinnou značku a mít svůj útulný krámek s dílnou v Kutné Hoře, kde žiji a pracuji.

Naplňuje mě přinášet do domácností a lidem bavlnu a len v podobě užitečných věcí. Nejdříve jsem do těchto přírodních materiálů začala oblékat pečivo, pak ovoce a zeleninu, bylinky a dovršila svou bezobalovou tvorbu výrobou pratelných pytlů na tříděný, abych snížila nejen doma velké množství mikrotenu, které nás obklopuje. Současně jsem začala tvořit také dárkové obaly na víno, nákupní tašky, penály pro homeopatika, obaly na mé zamilované knížky a další produkty, které mi dávají smysl a zapadají do mé vize.

Dnes pravidelně prodávám své výrobky nejen svým stálým, ale i novým zákazníkům, a jsem pravidelnou účastnicí tradičních řemeslných i designově orientovaných trhů a akcí po celé České republice.

Ing. Michaela Kubešová
zakladatelka značky Bagydesign

www.bagydesign.cz


Kdo jsem

    Michaela Kubešová
    Michaela Kubešová
    Zakladatelka značky Bagy a maminka tří dětí
CHLEBOVKA
lněný obal na chleba

Co u nás najdete

Originalita

Produkty vytváříme především podle potřeb naší vlastní rodiny a našich dlouhodobých zákazníků. Používáme zcela originální názvy a navrhujeme a vyrábíme unikátní produkty, které dosud na trhu chyběly.

Design

Výrobky značky BAGYDESIGN jsou založeny na neopakovatelným zpracováním a tvaru podpořeny unikátní kombinaci látek a barev

Zero Waste

Navrhujeme a vyrábíme produkty tak, aby pomohly šetřit prostředí a bylo možné je opakovaně použít a nevytvářet tak zbytečné množství odpadu nejen pro bezobalové nakupování, ale i v běžné domácnosti.

Kvalita

Dbáme na kvalitu látek a zpracování, aby naše produkty dlouho vydržely, byly příjemné na pohled a lidé je tak rádi používali. Používáme především přírodní materiály, které pro Vás nakupujeme pouze od českých nebo evropských dodavatelů.